Ga naar inhoud

Website met shop en reserveringssysteem voor Studio Puur Gouda

Website met shop en reserveringssysteem voor Studio Puur Gouda
Website met shop en reserveringssysteem voor Studio Puur Gouda
Website met shop en reserveringssysteem voor Studio Puur Gouda
Website met shop en reserveringssysteem voor Studio Puur Gouda
Website met shop en reserveringssysteem voor Studio Puur Gouda

Website met shop en reserveringssysteem voor Studio Puur Gouda

De perfecte klant bestaat echt

De samenwerking met Roos (en later met Willem) is een hele fijne. Het begon als een kleine website die vindbaar moest worden in en om Gouda. Elk jaar mogen we nieuwe functies en onderdelen toevoegen aan de site. Een fijn gesprek over de wensen en ideeen mondt vaak uit in een mooie nieuwe uitbreiding, zoals een webshop en een boekingssysteem. 

De website van Studio Puur Gouda is voorzien van een webshop, gecombineerd met een reserveringssysteem. Klanten kunnen de massage van hun wens bekijken en boeken via de website. De boekingen worden direct in de agenda van de eigenaar geplaatst, zodat er geen dubbele boekingen gedaan kunnen worden. Een prachtige website op maat, aangevuld met de zachte foto's en kleuren van de huisstijl van Studio Puur.

Dit jaar breiden we hem uit met een tweede website speciaal voor Wellness en Spa in Gouda.

Gerelateerde categorieën

Gerelateerde portfolio's

Project Informatie

Klant

Studio Puur Gouda

Lanceer Datum

Maart 2020

Website URL

Ga naar de site

Zoeken


Wat we kunnen doen voor je

Foto voor Webhosting

Webhosting
Webhosting zoals het hoort

Foto voor Website ontwikkeling

Website ontwikkeling
Altijd responsive en altijd goed

Webshop ontwikkeling
Webshops die werken

Foto voor SEO

SEO
Zoekmachine optimalisatie voor iedereen

Foto voor Toegankelijkheid

Toegankelijkheid
Iedereen moet mee kunnen doen


Blogs

Foto voor Waarom websites vaak duurder worden dan afgesproken

Waarom websites vaak duurder worden dan afgesproken
In deze blog leggen we uit waarom websiteprojecten vaak duurder worden dan afgesproken én hoe wij er

Foto voor Is jouw website toegankelijk voor iedereen? Wat de wet vraagt én wat je er zelf aan kunt doen

Is jouw website toegankelijk voor iedereen? Wat de wet vraagt én wat je er zelf aan kunt doen
Ruim 4,5 miljoen Nederlanders hebben een beperking die het browsen lastig maakt. Een toegankelijke w

Foto voor Een website laten maken door AI of door Webburo Spring?

Een website laten maken door AI of door Webburo Spring?
AI kan tegenwoordig een website voor je maken. Binnen een paar minuten. Met tekst, afbeeldingen en e


Contact


Wat anderen zeggen

"Webburo Spring (Rene) heeft engelen geduld. Het duurde aan onze kant erg lang voordat we de website met teksten vulde, maar ze bleven geduldig. Uiteindelijk is de website heel mooi gevonden. Alle vragen die we gaandeweg hadden, en ook nadat de website online was, zijn snel beantwoord. Goede klantenservice."

Manouk Taxi W. Van den Heuvel B.V.